Gizlilik Bildirimi
Madenyum
MineFight, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla ya da elektronik posta adresinde yapılan anketler ile sunulan kişisel verileri (elektronik posta adresiniz, isminiz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili MineFight yönetimi erişebilir.

MineFight, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanabilir:

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Satın aldığınız servisleri ve/veya ödüllerinizi teslim etmek,
İşe alım ya da gönüllü görev alma süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek,

MineFight, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, tarayıcı yeterlilikleri, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

MineFight oyuncuları arkadaşlarını kendilerine destek olmak amaçlı oyuna çağırabilir. Bunun için MSN ve Gmail gibi hesaplarının şifrelerini sisteme anlık olarak girdiklerinde sistem kişinin bağlantılarına haber verir. Bu durumda çağıran oyuncunun izni alınmaktadır. Şifreler sistemde tutulmamaktadır. Çağırılan email adresleri geçici bir süreliğine güvenlik amaçlı tutulur. Daha sonra silinir.

MineFight, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, MineFight'in gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
Ana Sayfa | Strateji Oyunu | Savaş Oyunu | Oyun Kuralları | Hizmet Sözleşmesi | Gizlilik Bildirimi | PowerPack | İletişim