Savaş Oyunu MineFight
Madenyum

Online Oyun Minefight İle Savaşın Heyecanını İliklerinizde Hissedin!

Online oyun denilince akla çoğunlukla boşa vakit geçirme düşüncesi gelse de Minefight ile boş olan vaktinizi en dolu şekilde geçirebileceksiniz. Çünkü bu sadece bir oyun değil. Belli bir strateji kurmanız gerektiği için beyninizi ne yapacağını bilmediğiniz düşmanlarınıza karşı tetikte tutuyor. Satranç oynamak da strateji oyun kıstası içerisinde yer almaktadır. Ancak her insan bu oyundan zevk almaz. Daha heyecanlı, daha çok görseli olan ve taktik gerektiren oyunlar ile bu isteğini gerçekleştirmek ister. İşte Minefight size bu seçeneği sunuyor.

Binlerce sunucunun aktif olarak içerisinde bulunduğu oyun ile kendi bölgenizi kuracaksınız ve orayı elinizde tutmak için türlü savaş oyun taktikleri geliştirmeniz gerekecek. Zihninizin içinde belki de bir imparator yatıyor ve siz hala bunu keşfedemediniz. Ancak çok geç değil. Minefight online oyun seçeneği sayesinde içinizde yatan strateji canavarını ortaya çıkartmanız an meselesi.

Savaş oyunları strateji oluşturmak ve zihni açmak için teknolojinin oyunculara verdiği en özel nimetlerden biridir. Online olarak bulunduğunuz her yerden oyunu indirdiğinizde rahatça giriş yapmanız mümkün oluyor. Böylece her an her yerde kendi topraklarınızı koruyabiliyorsunuz. Bunun yanında rakiplerinizin geliştirmiş oldukları taktikleri inceleyerek kendinizi buna uygun bir şekilde yönlendirebiliyorsunuz.

Bir oyunu kazanmak her zaman önemli değildir. Önemli olan size kattıklarıdır. Minefight sayesinde belki sizin bile farkında olmadığınız strateji yaratma gücünüzü keşfedeceksiniz ve bu savaş oyununda en başarılı oyuncular arasında yerinizi alacaksınız. Sadece topraklarınızı korumakla kalmayıp sınırlarınızı da genişletebileceksiniz. Savaş sadece oyunda kaldığı zaman size güzel şeyler katacak bir olgudur. Siz de savaşın heyecanını online olarak yaşayın ve kendi gövde gösterisini online savaş alanında gerçekleştirin.

Ana Sayfa | Strateji Oyunu | Savaş Oyunu | Oyun Kuralları | Hizmet Sözleşmesi | Gizlilik Bildirimi | PowerPack | İletişim